Obývací pokoje

Obývací pokoje jsou vizitkou každé domácnosti. Je to však prostor, ve kterém trávíme čas s rodinou, kde vítáme své hosty, sledujeme televizi a kde se určitě chceme cítit pohodlně a uvolněně.

Moderní obývací pokoje

Současné trendy velí spíše jednoduchost, lehkost, důraz na individualitu. Je dobré, před každou obměnou pečlivě zvážit celkový dojem z budoucího prostoru a podle toho vhodně vybrat barvy stěn, velikost a tvar sedací soupravy, rozložení obývací stěny, velikost a motiv koberce, v neposlední řadě doplňky.

Obývací stěny

Obývací stěny tvoří dominantní prvek. Dnes se upřednostňují stěny složené z jednotlivých solitérních prvků, které jsou barevně a tvarově sladěny do harmonického celku.

Naše prodejny s nábytkem

Nabízíme kvalitní produkty české a slovenské výroby. Zákazník má možnost volit ze široké nabídky sestav, každá z nich obsahuje spoustu jednotlivých skříněk, TV stolků, komod, polic apod. - vše vždy na výběr v několika barevných dekorech nebo barevných kombinací. Takto lze vhodným výběrem dosáhnout originální sestavy nábytku v duchu individuality každého zákazníka. Samozřejmostí je pomoc našeho personálu s vhodným výběrem toho správného nábytku.