PRODEJNA NÁBYTKU UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Na prodejní ploše cca 300m2 vystavujeme vzorky bytového nábytku v širokém spektru. Sortiment se vzájemně doplňuje s nábytkem v prodejně Nábytek Rosenberg v Uherském Brodu.

Prodejna se nachází na trase směrem od nádraží ČD k nábřeží řeky Moravy.

Největší podíl mají manželská dvojlůžka, postele, pohovky vyrobené z masivního dřeva (buk, dub), kombinace dřeva a kovu, celokovová lůžka nebo vyrobená z velkoplošných materiálů. V nabídce je i široká nabídka čalouněných postelí. K postelím patří matrace a rošty – vystaveno máme téměř 20 druhů různých matrací a množství roštů.

PRODEJNA NÁBYTKU UHERSKÝ BROD

Na prodejní ploše více než 400m2 vystavujeme vzorky bytového nábytku v širokém spektru. Nabídka sortimentu nábytku je podobná jako v prodejně v Uherském Hradišti, nicméně vždy v jiném provedení, odstínu nebo druhu nábytku. Obě prodejny se v sortimentu vzájemně doplňují.

Prodejna se nachází na sídlišti v budově Obchodního domu Máj.

Největší podíl mají manželská dvojlůžka, postele, pohovky  vyrobené z masivního dřeva (buk, dub), kombinace dřeva a kovu, celokovová lůžka nebo vyrobená z velkoplošných materiálů. V nabídce je i široká nabídka čalouněných postelí. K postelím patří matrace a rošty – vystaveno máme téměř 20 druhů různých matrací a množství roštů.